Podświetlane litery 3D – duży + na stoisku targowym!

Zastanawiasz się, jak skutecznie wyróżnić swoją firmę na targach i konferencjach? Te eventy przyciągają wielu potencjalnych klientów oraz kontrahentów, jednak wiążą się też z obecnością licznej konkurencji. Niedziwne zatem, że szukasz sposobu na zaistnienie pośród innych przedsiębiorstw działających w Twojej branży. Chcesz zwrócić uwagę na swoją markę? Zależy Ci, aby Twoje stanowisko było odwiedzane przez interesantów? Sprawdź, jak wykorzystać litery przestrzenne ze styroduru i wykreuj skuteczną reklamę!

Litery przestrzenne 3D – czym się wyróżniają?

To trójwymiarowe konstrukcje produkowane z wytrzymałych materiałów, które jednocześnie można z łatwością modelować i wycinać z nich pożądane kształty. Dzięki temu uzyskuje się niezwykle atrakcyjne i przykuwające wzrok litery przestrzenne. Styrodur wykorzystywany do ich wytwarzania sprawdza się w tej roli doskonale. Ma gładką strukturę oraz powierzchnię i stanowi popularny surowiec w branży budowlanej. Skąd jednak jego popularność w działaniach marketingowych? Można ciąć go ploterem, uzyskując idealny rozmiar i format, a także pomalować na dowolny kolor. Ponadto idealnie nadaje się on do tworzenia efektownych projektów – cieniowania, przejść tonalnych, mieszania barw. Wybierz czcionkę, rodzaj napisu oraz sposób udekorowania i zachwyć się możliwościami, jakie dają litery przestrzenne 3D ze styroduru!

Dlaczego warto wykorzystać litery 3D w swojej reklamie?

Niewątpliwie są to konstrukcje przyciągające wzrok – zwłaszcza jeśli wybierzesz efektowną kolorystykę i postawisz na podświetlenie. To ogromny plus w promocji Twojej marki, dzięki czemu z pewnością wyróżnisz się wśród konkurencji.

Warto zainwestować w trójwymiarowe litery ze styroduru, ponieważ:

  • to nowoczesny sposób reklamy świadczący o Twoim zamiłowaniu do innowacji i podnoszący prestiż Twojej marki,

  • ułatwią potencjalnym klientom dostrzeżenie Twojego stanowiska na targach czy podczas konferencji,

  • zaciekawią i skłonią do podejścia do stoiska, co zwiększy szansę na pozyskanie nowych kontrahentów.

Litery przestrzenne – alternatywne zastosowanie

Czy litery 3D nadają się wyłącznie do działań promocyjnych? Oczywiście, że nie! Z powodzeniem można wykorzystać je także w domu. Klienci prywatni stawiają na produkty ze styroduru w roli unikalnej dekoracji ścian w swoich mieszkaniach. Kreują z nich rozmaite napisy lub wieszają pojedyncze litery – w zależności od indywidualnych preferencji. To rozwiązanie spotkać można też w obiektach użyteczności publicznej, gdzie kolorowe, podświetlane konstrukcje przestrzenne są nie tylko ozdobą, lecz również spełniają funkcję informacyjną.

Jakie są zalety liter trójwymiarowych?

Jest ich wiele, a wśród najważniejszych z nich warto wymienić:

  • doskonałą widoczność – podświetlane litery przestrzenne ze styroduru są zauważalne nawet w ciemnościach! Dzięki temu idealnie sprawdzą się w roli drogowskazu ułatwiającego klientom dotarcie do Twojej siedziby,

  • imponującą wytrzymałość – styrodur jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Na długo pozostaje w nienaruszonym stanie i zachowuje głębie kolorów,

  • oryginalność – nic tak nie przykuwa wzroku potencjalnych kontrahentów, jak unikalny sposób promocji. Litery 3D niewątpliwie cechuje niebanalność oraz możliwość stworzenia efektownych konstrukcji,

  • estetyczne wykonanie – precyzyjne cięcie, uzyskanie perfekcyjnych kształtów oraz bogaty wybór kolorów, jakimi można pokryć powierzchnię styroduru – to wszystko sprawia, że litery prezentują się bardzo ładnie.

Zamów przestrzenne litery ze styroduru już dziś!

Szukasz sposobu na wyróżnienie swojej firmy z tłumu konkurencji? Planujesz udział w targach branżowych lub konferencji? Postaw na litery 3D ze styroduru. Zajrzyj na stronę p11.pl i odwiedź naszą siedzibę w Poznaniu! Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i wykonamy zlecenie zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Skorzystaj z kompleksowej obsługi i zachwyć się nieograniczonymi możliwościami, jakie otwierają przed Tobą tworzone przez nas konstrukcje przestrzenne.

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.