Projektowanie i aranżacja sklepów handlowych

Projektowanie witryn sklepowych

Odpowiednio zaaranżowane witryny sklepowe skutecznie przyciągają wzrok przechodniów, stając się świetnym sposobem na zwiększenie obrotów. Nic dziwnego, że coraz więcej właścicieli lokali handlowych decyduje się na zainwestowanie w profesjonalne usługi z zakresu ich projektowania. Jednym z głównych profilów naszej działalności jest aranżacja wystaw sklepowych i projektowanie witryn. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy z tego zakresu, aby zadbać o modną instalację przykuwającą uwagę Klientów. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie wystroju do charakteru sklepu oraz oczekiwań potencjalnego odbiorcy towarów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym oświetleniowe i multimedialne. Dbamy o skuteczny branding, pomagając w wypracowaniu dobrej rozpoznawalności marki. Projektujemy atrakcyjne instalacje 3D, które świetnie sprawdzają się w roli oryginalnej scenografii sklepowej.

projekt witryny sklepowej

Aranżacja wystaw sklepowych – co wchodzi w jej zakres?

Nasze usługi realizujemy na podstawie najnowocześniejszych rozwiązań aranżacyjnych. Poza wyklejaną grafiką dostarczamy także odpowiednie elementy scenografii, dzięki którym zadbamy o efektowny wygląd całej witryny. Specjalizujemy się w wykonywaniu brył przestrzennych oraz liter 3D. Z ich pomocą można stworzyć oryginalną aranżację witryn sklepowych, przyciągając uwagę wielu potencjalnych Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem i produkcją kasetonów i podwieszanych hangerów. Jesteśmy w stanie wykonać odpowiednie stojaki i ekspozytory, aby witryna stała się idealnym miejscem do zaprezentowania oferowanego asortymentu. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala zrealizować nawet najbardziej niestandardowe projekty w trójwymiarze. Mamy na uwadze estetyczną prezencję całej witryny sklepowej, dlatego dostosowujemy wielkość zastosowanych w niej elementów do możliwości przestrzennych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych sieci handlowych, jak i do właścicieli lokalnych sklepów. Pomagamy zadbać o atrakcyjny design witryny, mając na uwadze zachowanie oznaczenia brandingowego. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju – zapewniamy kompleksowe wsparcie logistyczne na każdym etapie zlecenia. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, aby ustalić dodatkowe szczegóły. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zlecenia.

Brandingowa grafika na szybach witryn sklepowych

Zajmujemy się kompleksową aranżacją witryn sklepowych, która obejmuje również wykonanie odpowiedniej grafiki na szyby. Ściśle współpracujemy z każdym Klientem, ustalając jej kolorystykę, kształt oraz wielkość. Zdobyte doświadczenie pozwala nam doradzić, jaki wariant oklejenia będzie najlepszy, mając na uwadze możliwości przestrzenne witryny i efektowną ekspozycję asortymentu. Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technicznym, co pozwala nam zadbać o wysoką jakość wydruku. Chętnie podpowiemy, jak za pomocą grafiki wyklejanej na szybie można zadbać o lepszą rozpoznawalność danej marki. Gwarantujemy kompleksowe zrealizowanie usługi, łącznie z przymocowaniem przygotowanej przez nas instalacji. Projektowanie witryn sklepowych jest zadaniem, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o to, aby naklejona grafika była dopasowana stylistycznie do pozostałych elementów aranżacji. Dokładnie analizujemy oczekiwania Klienta, bierzemy pod uwagę charakter lokalu handlowego oraz jego możliwości aranżacyjnych. Wiemy, jak stworzyć przestrzeń atrakcyjną dla przechodniów, przekonując ich do skorzystania z oferty sklepu. Spróbuj tego rozwiązania także u siebie i zobacz, jak zareagują na nią odbiorcy.

aranżacja sklepu

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content