Stoiska targowe Łódź

Stoiska targowe Poznań

Udział w targach, wystawach, pokazach, spotkaniach branżowych i innych wydarzeniach, w trakcie których szerszej publiczności przedstawiana jest oferta marki, wymaga odpowiedniego przygotowania. Warto jednak pamiętać, że poza wartością samego produktu czy usługi liczy się również forma prezentacji. Jeżeli chcą Państwo uzyskać pewność, że stoisko wystawowe (handlowe) dobrze spełnia funkcje reklamowe, zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się kompleksową budową tego rodzaju przestrzeni – jako bezpośredni producent specjalizujemy się w projektowaniu i montażu wszystkich elementów, począwszy od mebli, poprzez wyposażenie komputerowe, skończywszy na najdrobniejszych akcesoriach. Pozostajemy do dyspozycji klientów z Łodzi, którzy chcą zlecić wykonanie zabudowy targowej i wystawienniczej, ale też wyspowej i reklamowej.

Projektowanie stoisk targowych Łódź

Pierwszym etapem współpracy jest dokładne poznanie potrzeb i specyfiki promowanych produktów czy usług. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że projektowanie i budowa stoisk targowych powinny uwzględniać spójność z wizerunkiem marki i odpowiadać oczekiwaniom grupy docelowej, do której kieruje ona swoją ofertę. Wszystkie tworzone przez nas ścianki reklamowe, meble wystawiennicze i pozostałe wyposażenie reklamowe jest dobrze przemyślane pod względem estetycznym. Tym samym zapewnia pozytywne wrażenia podczas obcowania z produktami czy usługami i zachęca do bliższego zapoznania się z zabudową handlową, np. wyspową. Stawiamy wyłącznie nowoczesne konstrukcje, które zwracają na siebie uwagę i obok których trudno przejść obojętnie. Jeżeli więc zależy Państwu na zdobyciu zainteresowania publiczności czy klientów, warto powierzyć nam montaż i wyposażenie stoisk targowych.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Łódź

Budowa stoisk targowych Poznań

Mamy świadomość, że walory estetyczne są bardzo istotne przy projektowaniu i budowie konstrukcji, jednak równie duży nacisk kładziemy na jej funkcjonalność. Tworzymy przestrzenie, w których wygodnie i sprawnie funkcjonuje się zarówno przedstawicielom promującej się marki, jak i potencjalnym klientom. Jako wyłączny producent dostarczamy nowoczesne stoiska i zabudowy wyspowe i targowe zaopatrzone w meble oraz wyposażenie komputerowe, a także ścianki ułatwiające prezentację usług i produktów. Interaktywne rzutniki, plansze czy tablice otwierają multum niezwykle interesujących możliwości demonstrowania oferty wystawienniczej, a tym samym skuteczniejszego zachęcenia do zapoznania się z nią. Działamy elastycznie i proponujemy montaż profesjonalnych, atrakcyjnych przestrzeni wystawowych dla firm z dowolnych branż i niezależnie od specyfiki prowadzonej działalności.

Montaż stoisk targowych w Łodzi

Świadczymy kompleksowe wsparcie, które obejmuje wszystkie etapy budowy zabudowy reklamowej z myślą o promocji podczas wydarzeń targowych, a także w ramach stałej ekspozycji i sprzedaży na stanowiskach wyspowych np. w centrach handlowych. Z przyjemnością przygotujemy dowolnego rodzaju stoisko wystawiennicze bez względu na lokalizację, wielkość i charakterystykę grupy docelowej, do której skierowana jest promowana na ściankach oferta. Dbamy o pełne wyposażenie, a szczególną wagę przywiązujemy do mebli. Jako producent zajmujący się budową – projektowaniem i montażem – nowoczesnych przestrzeni reklamowych i wystawowych, doskonale zdajemy sobie sprawę, że ładnie prezentujące się i zarazem wygodne oraz ergonomiczne krzesła i stoły to podstawowe elementy. Naszą rolą jest ich dobranie, pozyskanie, dostarczenie na miejsce i odpowiednie ustawienie.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Łódź

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

W ramach współpracy wyręczamy klientów z Łodzi w kompleksowym przygotowaniu zabudowy targowej, reklamowej, handlowej. Jesteśmy po to, żeby zastąpić Państwa z czasochłonnych i wymagających doświadczenia zadaniach związanych najpierw z projektowaniem, a następnie montażem nowoczesnego stanowiska wystawowego. Decydując się na nasze usługi, można oszczędzić cenny czas i – zamiast na budowie oraz wyposażeniu stanowiska w meble, ścianki i pozostałe elementy – skupić się na jak najlepszym zaprezentowaniu oferty z merytorycznego punktu widzenia. Aby powstające przestrzenie wystawiennicze spełniały wymagania, na każdym etapie ich wykonywania gwarantujemy konsultacje i prosimy o akceptację uzyskanych efektów oraz przyjętych założeń. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i kompetentnym zespołem, a do tego jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających i nietypowych koncepcji.

Nowoczesne zabudowy targowe w Łodzi

Dbamy o każdy szczegół konstrukcji, tak aby stoisko wystawowe, wyspowe czy reklamowe było dopracowane w najmniejszych detalach i przyciągało potencjalnych klientów swoją nowoczesną estetyką oraz profesjonalnym wyposażeniem. Zajmujemy się projektowaniem i montażem zarówno mebli oraz ścianek, jak i wszystkich pozostałych elementów, w tym oświetlenia, któremu poświęcamy szczególnie dużo uwagi. Mamy bowiem świadomość, że jego jakość i umiejętne zastosowanie może skutecznie podkreślić walory prezentowanej oferty wystawienniczej. Jeżeli więc planują Państwo udział w wydarzeniach targowych i poszukują specjalistów, którym warto powierzyć budowę stanowiska handlowego czy wyspowego, pozostajemy do dyspozycji jako bezpośredni producent tego rodzaju zabudowy!

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Łódź

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content