Stoiska targowe Kraków

Stoiska targowe Poznań

Poszukujesz firmy, która kompleksowo pomoże Ci zaprezentować Twoją markę na największych imprezach wystawienniczych w Polsce i w Europie? Jesteś we właściwym miejscu! Mamy wieloletnie doświadczenie w branży wystawowej. Budujemy wyjątkowe, niepowtarzalne strategie marketingowe, a także projektujemy, budujemy i montujemy unikalne stanowiska handlowe, ścianki reklamowe i stoiska wyspowe. Ponieważ zadowolenie, satysfakcja i zaufanie naszych klientów to dla nas największa nagroda, każda nasza realizacja jest tworzona indywidualnie, według oczekiwań i wizji zamawiającego. Zaufali nam już przedstawiciele różnych branż, w tym beauty i kosmetycznej, promujący swoje marki na najbardziej prestiżowych imprezach w kraju i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!

Projektowanie stoisk targowych Kraków

Nasza współpraca z każdym klientem zaczyna się od rozpoznania jego indywidualnych potrzeb oraz wysłuchania jego wizji, którą następnie staramy się jak najwierniej zrealizować. Projektowanie stoisk targowych wymaga również dokładnego zapoznania się z najnowszymi trendami wystawienniczymi obecnymi w branży klienta. Do rąk zamawiającego trafia kompletny projekt, zawierający realistyczną wizualizację 3D samego stanowiska handlowego, ale również jego pełnego wyposażenia, dekoracji i mebli targowych. Oprócz tego otrzymasz rysunki wykonawcze z uwzględnieniem panujących w miejscu docelowym zasad bezpieczeństwa i przepisów przeciwpożarowych. Każdy projekt, który oddajemy naszemu klientowi, jest tworzony indywidualnie, na podstawie jego oczekiwań. W razie potrzeby oferujemy również fachowe doradztwo, chętnie zaproponujemy innowacyjne, unikalne rozwiązania.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Kraków

Budowa stoisk targowych Poznań

Jako doświadczony producent zabudowy targowej, w swojej pracy tworzymy nowoczesne stoiska targowe od podstaw. Dzięki własnej hali montażowej jesteśmy w stanie budować unikalne, niepowtarzalne komponenty, nawet w niestandardowych rozmiarach czy kształtach. Jesteśmy otwarci na wyzwania i chętnie wykorzystujemy do realizacji pomysłów naszych klientów innowacyjne technologie i najnowsze rozwiązania. Oprócz doskonałego wyglądu stoisk wystawienniczych dokładamy wszelkich starań, żeby nasze konstrukcje były trwałe i bezpieczne. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, takich jak szkło, drewno, stal, poliwęglan, plexiglass, aluminium czy płyta kompozytowa i MDF. Wśród naszych realizacji znajdują się “szyte na miarę” stoiska wyspowe, ścianki reklamowe czy stanowiska handlowe typu box oraz kompletne wyposażenie i meble targowe.

Montaż stoisk targowych w Krakowie

Przy współpracy z naszymi klientami oferujemy im kompleksową obsługę. Projektowanie i budowa stoisk targowych to tylko część naszej pracy. Po zakończeniu tworzenia stanowiska organizujemy bezpieczny transport wszystkich komponentów na miejsce imprezy na terenie całej Polski i Europy, a następnie montaż stoisk targowych w halach wystawienniczych. Podczas trwania eventu zapewniamy pełne wsparcie techniczne dotyczące między innymi wyposażenia standu, czy jego oświetlenia. Po zakończonych targach oferujemy demontaż stanowiska. W swojej działalności zyskaliśmy spore doświadczenie w kwestiach planowania przestrzeni reklamowej i strategii marketingowych czy promocji marki. Sposób umieszczenia stoiska handlowego na hali wybieramy tak, by jak najbardziej wyróżniało się ono na tle innych wystawców i przykuwało uwagę odwiedzających.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Kraków

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Równie ważne, jak samo stoisko wystawowe jest jego wyposażenie. Nie chodzi tylko o estetycznie wykonane, przykuwające uwagę dekoracje, ale także o stworzenie komfortowej, otwartej przestrzeni dla potencjalnych kontrahentów. Oprócz standardowego umeblowania oferujemy naszym klientom również specjalistyczne meble targowe, takie jak na przykład lustra z oświetleniem czy przenośne stanowiska do makijażu, często wykorzystywane na targach branży beauty. W ofercie posiadamy również mobilne fotele zabiegowe do wykonywania prostych zabiegów na targach kosmetologicznych. Dzięki tego typu wyposażeniu, pełniącemu równocześnie rolę dekoracji, Twoja zabudowa targowa będzie unikalna i na pewno zainteresuje potencjalnych klientów.

Nowoczesne zabudowy targowe w Krakowie

Wiemy, jak sprawić, by Twoja firma została pozytywnie zapamiętana przez uczestników eventu. Podczas naszej działalności wielokrotnie mieliśmy okazję obsługiwać przedstawicieli wielu różnych branż i brać udział w największych imprezach wystawienniczych zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Jako doświadczony producent zabudowy targowej regularnie odwiedzamy najpopularniejsze hale wystawowe w wielu miastach, w tym w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu. Chętnie zrealizujemy również Twoją wizję i pomożemy Ci zaprezentować się na dowolnym evencie branżowym. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy, że z nami Twoja marka zostanie na długo zapamiętana przez uczestników targów.

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Kraków

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Skip to content