Stoiska targowe Katowice

Stoiska targowe Poznań

Udział w wydarzeniach targowych może być dobrą szansą reklamową i sposobem na zwiększenie obrotów. W ich trakcie firmy zyskują możliwość zaprezentowania swojej oferty na stanowisku wystawienniczym potencjalnie zainteresowanym klientom, dlatego decydując się na uczestnictwo w różnego rodzaju przedsięwzięciach, warto zadbać o jak najlepszą promocję. Niezwykle istotną rolę w tym kontekście odgrywa samo stoisko wystawowe, którego zabudowę opłaca się powierzyć doświadczonym fachowcom. Jako bezpośredni producent nasza firma dysponuje doświadczeniem i wiedzą w zakresie budowy, czyli projektowania i montażu przestrzeni handlowych oraz wyspowych wraz z całym wyposażeniem obejmującym m.in. nowoczesne meble i ścianki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i nawiązywania współpracy!

Projektowanie stoisk targowych Katowice

Działamy w sposób profesjonalny – metodycznie i zgodnie z planem zaczynającym się od wstępnych analiz i założeń. Przed przejściem do właściwych prac dokładnie poznajemy wymagania klienta oraz specyfikę oferty, która będzie prezentowana podczas wydarzenia o charakterze wystawowym. Każde nasze stoisko handlowe wspomaga reklamowe działania przedsiębiorstwa, ułatwiając pozyskanie nowych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że stanowisko targowe powinno jak najbardziej pasować do wizerunku marki, dlatego kwestii spójności poświęcamy szczególnie dużo uwagi. Zapewniamy szczegółowe projektowanie zabudowy i montaż ścianek, których jesteśmy producentem, a także mebli oraz innego wyposażenia, w tym multimedialnego w rodzaju rzutników i nowoczesnych ekranów. Poza przestrzeniami wystawienniczymi wykonujemy także stoiska wyspowe znajdujące zastosowanie w głównie galeriach handlowych i dużych sklepach wielkopowierzchniowych.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Katowice

Budowa stoisk targowych Poznań

Kompleksowe wykonujemy profesjonalne przestrzenie wystawowe na dowolnego rodzaju wydarzenia. Służymy pomocą bez względu na branżę, w jakiej działa firmę i specyfikę oferowanych przez nią produktów czy usług. Tworzymy kompletne i nowoczesne zabudowy oraz stoiska targowe – dobieramy i dostarczamy meble, ścianki reklamowe i pozostałe wyposażenie. Wszystkie stanowiska, których budowy – projektowania i montażu – się podejmujemy, powstają z myślą o jak najlepszej prezentacji Państwa oferty, dlatego w równym stopniu dbamy o ich estetykę i funkcjonalność. Poza obiektami wystawienniczymi dostarczamy także pawilony w formie wyspowej, które szczególnie często stosuje się w galeriach handlowych, hipermarketach czy na targowiskach. Jako P11 Group jesteśmy bezpośrednim producentem wszystkich konstrukcji.

Montaż stoisk targowych w Katowicach

Przygotowanie początkowych założeń i przeprowadzenie wstępnych analiz umożliwia fachowe projektowanie stoisk targowych, jednak montaż i budowa są tak samo istotne. Nawet najlepiej zaplanowana zabudowa nieprawidłowo spełni swoje zadanie, jeśli będzie rozstawiona w niewłaściwy sposób. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do tego etapu wykonywania stanowiska wystawienniczego. Jako producent tworzymy obiekty handlowe, w tym także wyspowe, które zachęcają do zatrzymania się i sprawdzenia prezentowanej oferty. W ten sposób wspomagamy pozyskiwanie klientów i usprawniamy działania reklamowe przedsiębiorstw. Duże znaczenie z punktu widzenia estetyki ma nowoczesne wyposażenie wystawowe, na które powinny się składać wygodne i ładne meble oraz odpowiednio zaprojektowane ścianki przedstawiające symbole i hasła marki.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Katowice

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Z jakich elementów powinno składać się nowoczesne stoisko wystawiennicze? Jednym z nich są stojaki, na których można umieścić wydrukowane w formie papierowej materiały promocyjne w rodzaju katalogów czy broszur. Równie istotną rolę odgrywają banery z treściami reklamowymi firmy – na ściance z reguły umieszcza się nazwę, logo czy slogan marki. Wyposażenie stanowisk targowych powinno obejmować także meble – szczególnie istotne są oczywiście krzesła (fotele) i stoliki. Mamy świadomość, że muszą być komfortowe i atrakcyjne zarówno dla klientów, jak i samych pracowników obsługujących, dlatego tylko takie sprzęty pozyskujemy i dostarczamy na miejsce. Jako producent zajmujący się budową, czyli projektowaniem i montażem zabudowy wystawowej, a także handlowej, np. wyspowej, w razie potrzeby uwzględniamy nowoczesne urządzenia multimedialne i interaktywne, które urozmaicają i uatrakcyjniają prezentację oferty.

Nowoczesne zabudowy targowe w Katowicach

Jesteśmy po to, żeby całościowo wykonać kompletne stanowisko targowe. Zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, które prowadzą do stworzenia skutecznego pod względem reklamowym, atrakcyjnego wizualnie i funkcjonalnego stoiska wystawienniczego. Specjalizujemy się także w projektowaniu stałej zabudowy wyspowej, której błyskawiczny montaż zapewniamy. W ramach budowy obiektów wystawowych współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i instytucjonalnymi, dla których dostarczamy pełne wyposażenie, w tym nowoczesne meble i ścianki promocyjne. Jeżeli więc poszukują Państwo doświadczonego producenta profesjonalnych stanowisk handlowych w Katowicach, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Katowice

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Skip to content