Projekty i aranżacja sklepów handlowych

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sklepu jest kluczem do zdobycia wielu potencjalnych Klientów. Warto zdecydować się na profesjonalne wsparcie z tego zakresu, aby zadbać o komfortowe wnętrze lokalu handlowego. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu tego typu obszaru. Tworzymy projekty sklepów handlowych, mając na uwadze indywidualne oczekiwania Klienta oraz możliwości metrażowe lokalu. Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność całego pomieszczenia. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala nam zadbać o kompleksowe wyposażenie lokalu. Dostosowujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Możemy dostarczyć do sklepu zupełnie nowe wyposażenie i zaaranżować obszar od podstaw. Jesteśmy także w stanie podjąć się modernizacji konkretnego sklepu, wprowadzając do niego nowe rozwiązania.

Projekty sklepów Media Expert
Projekty sklepów Dino

Projekty sklepów handlowych

W naszym zespole pracują prawdziwi pasjonaci z zakresu wystroju wnętrz, którzy świetnie orientują się w najnowszych trendach aranżacyjnych. Jesteśmy w stanie zadbać o efektownie urządzoną przestrzeń, jednocześnie pamiętając o zachowaniu funkcjonalności. Możemy wykonać standardowy projekt lub podjąć się realizacji najbardziej nietypowych pomysłów. Rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam szybko wykonać niezbędne umeblowanie, zgodnie z preferencjami Klienta. Specjalizujemy się między innymi w tworzeniu witryn, blatów ekspozycyjnych, regałów i podestów. Dbamy o spójną stylistykę poszczególnych elementów wyposażenia pomieszczenia handlowego. Zachęcamy do skorzystania z naszych indywidualnych projektów, na których bazie wykonujemy i montujemy stoiska sklepowe. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu efektownych zabudów. Nie zapominamy o firmowym sygnatury instalacji – proponujemy Klientom atrakcyjne oznaczenie wybranych elementów wyposażenia, umieszczając na nich logo lub napisy przestrzenne. Projekty sklepów handlowych nie mają przed nami tajemnic – wiemy, w jaki sposób zaaranżować lokal, aby zadbać o odpowiednią ekspozycję asortymentu.

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

Postaw na efektowne projekty sklepów handlowych

Na aranżację lokum handlowego wpływa nie tylko samo umeblowanie, ale także dodatkowe elementy dekoracyjne. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu tworzenia oryginalnego wystroju wnętrza. Dostarczamy meble tworzone na wymiar, którym nie sposób odmówić funkcjonalności. Projektujemy je z myślą o wygodzie użytkowania, ale dbamy także o ich estetykę. Możemy stworzyć oryginalne wyposażenie sklepowe uwzględniające regały, lady i witryny o nieszablonowych kształtach i niebanalnych kolorach. Dbamy także o odpowiednie rozmieszczenie instalacji oświetleniowych i multimedialnych. Chętnie podejmiemy się modernizacji sklepu i wprowadzimy do jego wnętrza atrakcyjne elementy dekoracyjne. Na wykonywanych meblach możemy umieścić brandingowe oznaczenia, na przykład w postaci logo lub reklamowego sloganu. Dzięki nowoczesnym urządzeniom drukującym jesteśmy w stanie stworzyć estetyczną oprawę graficzną sklepu. Pomagamy również w wyborze odpowiednich nośników informacji – oferujemy profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie stojaków na ulotki lub stojaków informacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem realizowanych usług. Udowadniamy, że specjalnie opracowane projekty sklepów nie muszą być kosztownym wydatkiem.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content