Stoiska targowe Poznań

Stoiska targowe Poznań

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, która obejmuje zarówno projekt, jak i montaż i budowę stanowiska targowego. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Mamy doświadczenie w budowie nowoczesnych stoisk wyspowych, ścianek reklamowych i innego typu zabudowań targowych w największych halach wystawowych w Polsce i w Europie. Ponieważ zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas kwestią najważniejszą, nasze realizacje zawsze są wykonywane na czas, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Obsługa każdego klienta to po pierwsze szczegółowe omówienie pomysłu. Projektowanie stoisk targowych zawsze rozpoczynamy od dokładnego poznania indywidualnych potrzeb klienta oraz zbadania najnowszych trendów w jego branży. Wykorzystujemy również innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu tworzone przez nas zabudowy targowe wyróżniają się w trakcie imprezy i przyciągają uwagę potencjalnych kontrahentów. Realizując zlecenie, uważnie słuchamy sugestii zamawiającego i na bieżąco wprowadzamy poprawki, przez co każdy nasz projekt jest jak najdokładniej dostosowany do Twoich oczekiwań. Każda propozycja stanowiska handlowego jest niepowtarzalna. Składa się z realistycznej wizji standu od logo klienta, mebli targowych i pozostałego wyposażenia po kolorystykę i dekoracje, rysunków wykonawczych uwzględniających zasady bezpieczeństwa na miejscu montażu.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Poznań

Jako doświadczony producent stoisk wystawowych, przywiązujemy wagę zarówno do doskonałego wyglądu stanowiska, jak i do bezpieczeństwa. W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości trwałe materiały, takie jak między innymi plexiglass, płyta kompozytowa, płyta MDF, poliwęglan, szkło, drewno, aluminium czy stal. Dzięki własnej hali montażowej, w której odbywa się budowa stoisk targowych, możemy tworzyć wielkoformatowe ścianki reklamowe, wydruki 3D, fragmenty zabudowy targowej w nietypowych kształtach i rozmiarach oraz inne elementy. Unikamy twierdzenia, że coś jest niemożliwe do wykonania. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie szukamy innowacyjnych rozwiązań. Nie rezygnujemy z koncepcji wymagających zastosowania bardziej skomplikowanych technologii. Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to dla nas największa nagroda.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Kompleksowa obsługa, którą oferujemy naszym klientom, obejmuje nie tylko projektowanie i budowę stoisk wystawienniczych, ale również montaż stanowisk na miejscu docelowym, w tym dowiezienie elementów do miejsca imprezy i demontaż po zakończeniu eventu. Podczas wznoszenia zabudowy przede wszystkim bierzemy pod uwagę zasady bezpieczeństwa w miejscu docelowym. Chętnie obsługujemy klientów biorących udział w imprezach zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Podczas trwania eventu cały czas pozostajemy do dyspozycji zleceniodawcy, służąc mu wsparciem technicznym. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze stoiska handlowe były atrakcyjne wizualnie i przyciągały jak największą liczbę odwiedzających. Zaufali nam w tej kwestii przedstawiciele różnych branż, promujący swoje produkty i usługi na targach i innych eventach wystawienniczych w całej Polsce.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Oprócz projektu, budowy i montażu stanowiska handlowego oferujemy naszym klientom pełne wyposażenie stoisk targowych. Unikatowe meble, wykorzystywane na imprezach i eventach branżowych dopełniają wizerunek marki w oczach potencjalnych kontrahentów. Sprzedaż odbywająca się na siedząco często bywa skuteczniejsza, a nasz kontrahent ma wrażenie, że miał więcej czasu na podjęcie decyzji, niż w razie sprzedaży na stojąco. Odpowiednie meble targowe tworzą przyjazną atmosferę, a oprócz tego doskonale wpasowują się w estetykę całego stoiska i stanowią rodzaj dekoracji. Kompletne wyposażenie stanowiska ma szczególne znaczenie w wypadku branży beauty. Na imprezach tego typu często na miejscu wykonuje się makijaże lub proste zabiegi kosmetyczne. Do takiego celu nie wystarczą zwykłe krzesełka czy stoliki, dlatego oferujemy naszym klientom budowę mebli idealnie dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań.

Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce, w których odbywają się eventy i imprezy wystawiennicze są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wielokrotnie mieliśmy przyjemność montować nasze unikalne stoiska targowe właśnie tam. Montaż stanowisk reklamowych odbywa się na miejscu wydarzenia, a przy tworzeniu projektu bierzemy pod uwagę układ danej hali, jej ograniczenia i kwestie bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, żeby zarówno ścianki reklamowe, stanowiska typu box, jak i stoiska wyspowe były funkcjonalne i wygodne dla wystawców i ich gości. Staramy się ponadto, aby każda zabudowa wystawiennicza była idealnie wkomponowana w otoczenie i jednocześnie subtelnie się wyróżniała. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Poznań

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content