Stoiska targowe Wrocław

Stoiska targowe Poznań

Wrocław to centrum biznesowe, kulturalne i edukacyjne Dolnego Śląska oraz całej południowo-zachodniej Polski. Każdego tygodnia licznie odbywają się tu różnego rodzaju wydarzenia o charakterze wystawienniczym i handlowym, które dla wystawców są sposobem na prezentację produktów, a dla klientów na zapoznania się z nimi. W ramach świadczonych usług nasza firma zapewnia projektowanie i montaż stoisk targowych – budowa obejmuje wyposażenie wspomagające działania promocyjne i gwarantujące ergonomię, funkcjonalność oraz estetykę stanowiska. Składają się na nie wygodne i nowoczesne meble, ścianki reklamowe, których producentem jesteśmy, a także sprzęty pozwalające na przedstawienie oferty marki w formie zarówno tradycyjnej (papierowej), jak i cyfrowej – na ekranach i planszach interaktywnych. Poza pawilonami na cykliczne wydarzenia przygotowujemy także przestrzenie stałe, w tym wyspowe.

Projektowanie stoisk targowych Wrocław

Warto się zdać na nasz zespół, aby móc zająć się jak najlepszym przygotowaniem do wydarzenia. Zamiast poświęcać własne zasoby na wykonanie zabudowy wystawienniczej lepiej spożytkować je np. na wyszkolenie pracowników czy przedstawicieli handlowych. Zlecając projektowanie, montaż, aranżację i wyposażenie (m.in. nowoczesne meble i ścianki), czyli całościową budowę stoiska, zyskują Państwo pewność, że spełni ono wszystkie wymagania dotyczące estetyki, funkcjonalności i skuteczności reklamowej. Każde powstające pod naszym okiem wystawowe stanowisko targowe zawiera wszelkie niezbędne elementy pozwalające na efektywną prezentację oferty i przyjęcie klientów, którzy są nią zainteresowani. Jako producent zabudowy handlowej tworzymy też pawilony wyspowe przeznaczone do stałej ekspozycji produktów czy usług oraz ciągłej obsługi konsumentów.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Wrocław

Budowa stoisk targowych Poznań

Stawiamy na wszechstronność i elastyczność wykonywanych projektów, które przygotowujemy z myślą o przedsiębiorstwach z dowolnych sektorów gospodarki. Z powodzeniem współpracujemy z dużymi firmami produkcyjnymi, lokalnymi zakładami usługowymi czy nowoczesnymi start-upami z branży wysokich technologii. Potrafimy bowiem tworzyć stoiska wystawowe, handlowe i reklamowe spójne z wizerunkiem każdej marki. Właściwe dopasowanie stylistyczne do wymagań klienta i specyfiki jego biznesu jest tym, co wyróżnia nasze zabudowy targowe. Ważną rolę przy projektowaniu, montażu i budowie stanowiska odgrywa wyposażenie – odpowiednio dobrane meble, atrakcyjne ścianki i sprzęty multimedialne efektywnie wspomagają prezentację oferty. Z kolei z myślą o firmach sprzedających wyroby czy świadczących usługi w galeriach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych wykonujemy obiekty o charakterze wyspowym.

Montaż stoisk targowych we Wrocławiu

Odpowiadamy za dobór, pozyskanie i transport wszystkich komponentów potrzebnych do budowy i montażu stanowiska wystawienniczego. Dbamy o ich prawidłowe ułożenie i aranżację przestrzeni w taki sposób, aby zwracała na siebie uwagę i zachęcała potencjalnych klientów do bliższego zainteresowania się ofertą. Estetyczne i nowoczesne stoiska targowe znacząco wspomagają realizację celów wizerunkowych i handlowych podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń wystawowych. Tak samo dużo uwagi poświęcamy ergonomii dostarczanej zabudowy – poza aspektami wizualnymi projektowanie, montaż i budowę podporządkowujemy również wygodzie użytkujących ją osób i odwiedzających klientów. Ważną rolę w tym kontekście odgrywają meble, do których selekcji przykładamy dużą wagę, tak samo jak do pozostałego wyposażenia obejmującego m.in. ścianki reklamowe. Możemy je zastosować także w obiektach wyspowych, których producentem jesteśmy.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Wrocław

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Odpowiednie zaopatrzenie stanowiska handlowego jest tak samo istotne jak projektowanie, montaż i budowa. Co wchodzi w jego skład? Wśród niezbędnych elementów można wymienić stojaki przeznaczone na broszury i katalogi papierowe, które przechodzący obok klienci mogą samodzielnie zabrać i przejrzeć. Takie samo zadanie, tylko że w nowoczesnej, cyfrowej czy nawet interaktywnej formie realizują tablice, ekrany i plansze multimedialne. Z kolei ścianki wystawowe zawierają treści reklamowe marki w formie graficznej (np. logo) i tekstowej (np. nazwa, slogan, hasło). Niezwykle istotne są meble targowe, które niezależnie od rodzaju zabudowy powinny obejmować komfortowe stoliki i krzesła, ewentualnie fotele. W pełni wyposażamy również stoiska wyspowe, których producentem jesteśmy.

Nowoczesne zabudowy targowe we Wrocławiu

Korzystamy z podzespołów konstrukcyjnych i wyposażenia dostarczanego wyłącznie przez zaufanych i zweryfikowanych dostawców. Tworzymy solidne i wytrzymałe stanowiska wystawiennicze i reklamowe, dzięki czemu można mieć pewność, że nawet w przypadku dużego tłoku w hali czy innym pomieszczeniu będą skutecznie spełniać swoje zadanie. A polega ono na przyciąganiu potencjalnych klientów i stworzeniu warunków pozwalających na jak najatrakcyjniejsze zaprezentowanie oferty firmy bez względu na jej specyfikę. Jako producent świadczymy kompleksowe usługi budowy stoisk targowych, a także wyspowych, które mają zastosowanie ciągłe i szczególnie często są lokalizowane w galeriach handlowych oraz sklepach wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Wrocław

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content