Stoiska targowe Kielce

Stoiska targowe Poznań

Chcesz zaprezentować swoją markę na targach w unikalny sposób i zyskać nowych kontrahentów? Jesteś pod właściwym adresem! Nasza firma to doświadczony na rynku wystawienniczym producent stanowisk targowych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą nie tylko projektowanie i budowę stoiska, ale również jego montaż w miejscu eventu. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, a w swojej pracy staramy się śledzić i wykorzystywać najnowsze trendy w wystawiennictwie. Dzięki temu tworzymy wyjątkowe, niepowtarzalne realizacje, które wyróżniają naszych klientów na tle innych uczestników targów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

Projektowanie stoisk targowych Kielce

Każda nasza realizacja zaczyna się więc od wysłuchania zamawiającego i zapoznania się z jego wizją. Przed przystąpieniem do projektowania staramy się także zbadać najnowsze trendy w branży klienta, aby móc jak najlepiej zaprezentować jego markę podczas eventu. Na podstawie tych informacji powstaje unikalny projekt stoiska wystawienniczego, zawierający realistyczną wizualizację 3D stanowiska, a także dekoracji, wyposażenia i mebli targowych. Z doświadczenia wiemy, że aby skutecznie promować markę, nowoczesne stoiska targowe powinny być utrzymane w minimalistycznym stylu, a jednocześnie wyróżniać się na tle innych i przykuwać uwagę. Ten efekt osiągamy dzięki nietypowym kształtom, spójnej kolorystyce, ciekawemu oświetleniu. Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie unikalne stoisko handlowe, które na długo zostanie zapamiętane przez odwiedzających.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Kielce

Budowa stoisk targowych Poznań

Oferowane przez nas stoiska wystawowe budujemy we własnej hali montażowej. Dzięki nowoczesnym maszynom i niekonwencjonalnym technologiom jesteśmy w stanie tworzyć wielkoformatowe komponenty nawet o nietypowych kształtach i wymiarach. Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do doskonałego wyglądu stanowiska, ale również do bezpieczeństwa konstrukcji. W naszej pracy wykorzystujemy trwałe materiały najwyższej jakości, takie jak plexiglass, szkło, poliwęglan, płyta kompozytowa, płyta MDF, stal, aluminium oraz drewno. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nigdy nie twierdzimy, że czegoś nie da się zrobić. Dzięki temu przygotowujemy niepowtarzalne zabudowy targowe z zastosowaniem najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Budujemy stanowiska w formie boxów, a także stoiska wyspowe czy ścianki reklamowe.

Montaż stoisk targowych w Kielcach

Oferta, którą przedstawiamy naszym klientom, to nie tylko projektowanie i budowa stoisk targowych, ale również ich kompleksowy montaż na miejscu eventu. W przeszłości wielokrotnie mieliśmy okazję przygotowywać stanowiska wystawowe i ścianki reklamowe na największych imprezach wystawienniczych w Polsce i w całej Europie. Proponowane przez nas zabudowy targowe są unikalne i tworzone na potrzeby konkretnego wydarzenia. Oferujemy transport wszystkich komponentów na miejsce targów, a także demontaż stoiska reklamowego po ich zakończeniu. Montaż stoisk targowych odbywa się zgodnie z panującymi na danej hali wystawienniczej zasadami bezpieczeństwa, przepisami przeciwpożarowymi i drogą ewakuacji. Przez cały czas trwania eventu pozostajemy do dyspozycji naszego klienta, udzielając mu potrzebnego wsparcia technicznego.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Kielce

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Nasze doświadczenia na rynku pokazują, że aby sprostać oczekiwaniom odwiedzających, trzeba stworzyć dla nich komfortową, wygodną przestrzeń. Aby każde zbudowane przez nas stoisko handlowe było kompletne, proponujemy unikalne wyposażenie i meble targowe, które doskonale dopełnią miejsce naszego klienta. Przygotowanie dla gości otwartej przestrzeni ze stołami i krzesłami pokazuje firmę jako przyjazną klientowi i chętną do dialogu. Dodatkowo badania wskazują, że sprzedaż odbywająca się na siedząco, szczególnie przy stole, jest skuteczniejsza. Oprócz stolików i krzeseł składamy też bardziej specjalistyczne meble, takie jak przenośne stanowiska do makijażu wraz z lustrami, czy fotele zabiegowe. Dzięki takiemu wyposażeniu, które jednocześnie jest również elementem dekoracji, stoisko reklamowe naszego klienta wyróżnia się na tle innych wystawców.

Nowoczesne zabudowy targowe w Kielcach

W swojej działalności staramy się przede wszystkim jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W ciągu naszej obecności na rynku wystawienniczym niejednokrotnie mieliśmy okazję obsługiwać największe imprezy, eventy i targi w Polsce i w całej Europie. Regularnie montujemy niepowtarzalne stoiska handlowe w najpopularniejszych halach wystawowych w dużych miastach kraju, w tym w Kielcach. Oprócz montażu stanowiska pomagamy naszym partnerom zarezerwować udział w targach, oraz zorganizować transport komponentów na miejsce docelowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoją firmę na najważniejszych imprezach branżowych w kraju i za granicą. Z nami Twoja marka na długo zostanie pozytywnie zapamiętana przez odwiedzających i innych wystawców.

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Kielce

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content