Stoiska targowe Warszawa

Stoiska targowe Poznań

Chociaż wydawać by się mogło, że w dobie Internetu, targi straciły na znaczeniu, my wiemy, że jest wprost przeciwnie. Jesteśmy firmą od lat działającą na rynku wystawienniczym. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie stoisk targowych, ich budowę, a także montaż stanowiska na miejscu imprezy. Proponujemy niepowtarzalne, stworzone dokładnie według wizji klienta realizacje, które wyróżnią markę klienta i przyciągną uwagę potencjalnych kontrahentów. Mamy doświadczenie w montażu nowoczesnych stoisk reklamowych w największych halach wystawienniczych w Polsce i w całej Europie. Zaufali nam przedstawiciele wielu branż, promujący swoje produkty i usługi na najbardziej prestiżowych imprezach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie stoisk targowych Warszawa

Każda nasza realizacja zaczyna się od wysłuchania pomysłu i wizji klienta, a także zbadania najnowszych trendów w jego branży. Na podstawie uzyskanych od niego informacji powstaje unikalny, niepowtarzalny projekt. Obejmuje on między innymi szczegółową wizualizację 3D gotowego stanowiska targowego wraz z kompletnym wyposażeniem i meblami targowymi, dekoracjami, banerami reklamowymi. Oprócz tego naszemu klientowi przekazujemy rysunki wykonawcze, uwzględniające zasady bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe obowiązujące w miejscu imprezy. Projektowanie stoisk targowych to nasza pasja, przy realizacji której wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz śledzimy najnowsze trendy wystawiennicze. Dzięki temu nasze standy, stoiska wyspowe i innego rodzaju stanowiska wyróżniają się podczas imprezy na tle innych i przykuwają uwagę gości.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Budowa stoisk targowych Warszawa

Budowa stoisk targowych Poznań

Oprócz doskonałego wyglądu dużą wagę przywiązujemy także do bezpieczeństwa. Jako doświadczony producent stanowisk i wyposażenia targowego, w swojej pracy stosujemy najwyższej jakości materiały, takie jak płyta MDF, płyta kompozytowa, plexi, szkło, poliwęglan, drewno, stal czy aluminium. Budowa stoisk targowych w całości odbywa się na naszej prywatnej hali montażowej. Posiadamy sprzęt, który pozwala na tworzenie oryginalnych elementów o niestandardowych kształtach i rozmiarach. W swojej działalności jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i unikamy twierdzenia, że coś jest niemożliwe do wykonania. Ponieważ satysfakcja i zadowolenie naszych klientów są dla nas najważniejsze, chętnie wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, aby tworzyć nowoczesne stoiska targowe na miarę XXI wieku.

Montaż stoisk targowych w Warszawie

Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. Oznacza to, że oferujemy nie tylko projektowanie i budowę stoisk handlowych, ale także ich montaż w miejscu imprezy. W swojej karierze mieliśmy okazję tworzyć unikalne zabudowy targowe na największych imprezach zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Całe stanowisko reklamowe wraz z meblami i wyposażeniem, a także dekoracjami transportujemy na miejsce eventu i tam montujemy zgodnie z tamtejszymi zasadami bezpieczeństwa, przepisami przeciwpożarowymi i drogą ewakuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby stoiska wyspowe czy ścianki reklamowe były schludne, estetyczne i przykuwały uwagę odwiedzających. Podczas trwania imprezy cały czas pozostajemy do dyspozycji klienta, aby stale służyć mu potrzebnym wsparciem technicznym. Po zakończeniu targów oferujemy także demontaż stanowiska.

Montaż stoisk targowych w Poznaniu

Wyposażenie stoisk targowych Warszawa

Wyposażenie stoisk targowych Poznań

Nasze doświadczenie na rynku wystawienniczym podpowiada nam, że nowoczesne stoiska handlowe muszą być minimalistyczne, ale jednocześnie stwarzać dla odwiedzających wygodną, komfortową przestrzeń. Dlatego tak ważne jest odpowiednio dopasowane wyposażenie stoisk targowych, obejmujące nie tylko dekoracje, banery czy standy, ale również funkcjonalne meble targowe. Stoliki, krzesła czy fotele do zabiegów w wypadku branży beauty uzupełniają stanowisko wystawiennicze i czynią je bardziej atrakcyjnym dla odwiedzających. Przestrzeń, w której można usiąść, sygnalizuje kontrahentowi, że wystawca ma dla niego czas i zaprasza go do rozmowy. Dzięki temu marka naszego klienta zostanie zapamiętana jako otwarta i przyjazna. Oprócz standardowych mebli jesteśmy w stanie stworzyć unikalne wyposażenie, które pomoże zamawiającemu zrealizować swoją strategię marketingową podczas imprezy.

Nowoczesne zabudowy targowe w Warszawie

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu stoisk targowych w halach wystawienniczych w wielu dużych miastach w Polsce, w tym na największych imprezach branżowych w Warszawie. Naszym klientom proponujemy również transport komponentów do miejsca eventu, a także demontaż stoiska po jego zakończeniu. Oprócz tego pomagamy partnerowi w rezerwacji udziału w imprezie, a także w wybraniu odpowiedniego miejsca w hali, tak, by jak najlepiej wyróżniać się na tle innych wystawców. W swojej pracy wykorzystujemy zarówno nasze kompetencje, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne. Jeśli poszukujesz innowacyjnych, unikalnych strategii handlowych dla swojej marki, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 Nowoczesne zabudowy targowe w Poznaniu

Pełna oferta dla miasta Warszawa

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

Skoncentrowanie na kliencie

Najwyższa jakość materiałów

Zaawansowane technologie

Dopasowane rozwiązania

Własne zaplecze technologiczne

Szeroki zakres usług

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.

P11 Group sp. z o.o. sp.k. ul. Powstańców Wlkp. 1, 63-200 Jarocin 62 590 36 70 info@.p11.pl

Zmiana Adresu Siedziby


Od 1 Maja 2024 r. nastąpi zmiana adresu siedziby firmy P11 Group.

NOWY ADRES:

ul. Węglowa 28, 63-200 Jarocin

tel. 62 590 36 70, e-mail: info@p11.pl

 

Stoiska targowe, reklamowe, promocyjne, projekty, zabudowa, ekspozytory - P11 Group

This will close in 20 seconds

Skip to content