Pandemia koronawirusa zatrzymała chwilowo wiele sektorów gospodarki

Pandemia koronawirusa zatrzymała chwilowo wiele sektorów gospodarki, a po ich odmrożeniu stworzyła potrzebę wymyślania produktów spełniających nałożone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny restrykcje.

stojaki-dezynfekcyjne-do-rak-p11group-5

Jednym z nich są bezdotykowe stojaki do dezynfekcji rąk zmniejszające w znacznym stopniu ryzyko zakażenia COVID-19. Zastosowanie urządzeń dotykowych zdecydowanie nie jest w tym przypadku bezpieczne.

Przepisy prawa, które w związku z pandemią obowiązują w Polsce nakazują, by każdy wchodząc do punktu usługowego dezynfekował ręce. W każdym sklepie przy wejściu, pojawiły się więc butelki z zawartością płynu dezynfekującego. W większości przypadków niestety płyn ląduje ląduje nie tylko na dłoniach, ale też wokół stanowiska do dezynfekcji, co nie wygląda estetycznie.

Bezdotykowe stojaki do dezynfekcji rąk rozwiązują ten problem. Dozownik nie tylko ogranicza ilość płynu nanoszonego na dłonie osób, ale przede wszystkim sprawia, że żadna z osób, które korzystają z takiego dozownika nie dotyka go. Otoczenie stojaka jest więc czyste i schludne.

Bezdotykowa technologia ogranicza do minimum przenoszenie bakterii i zarazków. Pozwala chronić Ciebie i dzieci zapewniając czystość i higienę dłoni.

stojaki-dezynfekcyjne-do-rak-p11group-2
stojaki-dezynfekcyjne-do-rak-p11group-4

Sam stojak wykonany jest stali malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Dodatkowo może być spersonalizowany, stanowiąc tym samym powierzchnię reklamową.

Stworzone przez nas stacje dezynfekcyjne można postawić w sklepie, biurze, szkole, przedszkolu, a także w obiektach sportowych oraz hotelach.

Ponieważ wirusolodzy zgodnie twierdzą, że wirus nie zniknie, dodatkowo mogą pojawić się nowe, właściciele sklepów powinni wybierać stojaki do dezynfekcji, które są trwałe i przystosowane do intensywnego użytkowania, co nasze stojaki zdecydowanie spełniają.