Litery przestrzenne – dlaczego to tak popularny typ reklamy wizualnej?

Jedną z coraz chętniej wykorzystywanych form reklamy są litery 3D. Jeśli chcesz stworzyć niebanalny i przykuwający uwagę szyld, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu. Dowiesz się z niego, dlaczego litery przestrzenne są tak popularne i czym kierować się przy ich wyborze.

Litery 3D – czemu zawdzięczają swoją popularność?

To, co zadecydowało o ich powodzeniu, to przede wszystkim nieograniczone możliwości aranżacyjne. Litery 3D znakomicie sprawdzają się zarówno w formie reklamy wolnostojącej, jak i umieszczone na ścianie budynku. Dzięki wytrzymałym konstrukcjom są niezwykle trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, promieniowanie UV czy niskie temperatury. Warto też dodać, że litery przestrzenne mogą być dowolnie podświetlane. To sprawia, że pozostają widoczne nawet w nocy. Z tego względu świetnie nadają się nie tylko do tworzenia szyldów, ale także reklam mających za zadanie wskazanie potencjalnym klientom kierunku dojazdu do firmy.

Z jakich materiałów są produkowane litery 3D?

Ta popularna forma reklamy wizualnej może być wykonywana przy użyciu różnych surowców. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się:

  • blachę aluminiową,
  • PCV,
  • MDF,
  • dibond.

Do produkcji liter przestrzennych znakomicie nadaje się także styrodur, który jest materiałem lekkim, trwałym i ekologicznym. Jest też łatwy w obróbce, dlatego bez problemu można z niego tworzyć różnorodne kształty. Dzięki temu świetnie sprawdza się nawet przy najbardziej wymagających projektach. Powstałe przy jego użyciu elementy mogą być malowane zarówno pędzlem, jak i tzw. metodą natryskową.

Podsumowanie

Dostępne w różnych wariantach litery przestrzenne to idealny wybór w sytuacji, jeśli chcesz efektywnie i efektownie zareklamować swój biznes. Jeżeli szukasz firmy, która wykona je dla Ciebie na zamówienie, koniecznie zapoznaj się z ofertą P11 Group. Na indywidualne życzenie realizujemy także podświetlane litery 3D, obok których nikt nie przejdzie obojętnie!

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.