Litery 3D ze styroduru jako reklama Twojej firmy

Chcesz, aby siedziba Twojej firmy była dobrze widoczna i przyciągała uwagę przechodniów, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami? Zależy Ci na nowoczesnej reklamie wizualnej? Klasyczne tablice metalowe i projekty drukowane zamień na litery ze styroduru! Przeczytaj artykuł, poznaj zalety tego nowoczesnego materiału oraz jego najczęstsze zastosowania. Wykorzystaj litery 3D do promocji swojego biznesu!

Zalety styroduru

Rozwój technik obróbki pozwala wykorzystywać w reklamie wiele nowych możliwości. Jednym z surowców, który w ostatnich latach cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest styrodur (XPS), czyli polistyren ekstradowany. Przez lata stosowano go ocieplania domów i innych budynków, ponieważ zapewnia doskonałą izolację termiczną.

Powstaje w procesie spieniania polistyrenu. Do płynnej masy wtłacza się powietrze, a całość zastyga, co pozwala uzyskać charakterystyczną strukturę z gęsto rozłożonymi pęcherzykami. Taka budowa sprawia, że materiał jest bardzo lekki. Trójwymiarowe litery ze styroduru nie obciążają konstrukcji budynku. Można je bez problemu zawieszać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ich zaletą jest połączenie niewielkiej wagi z wysoką wytrzymałością mechaniczną i niewielką nasiąkliwością. Dzięki temu długo zachowują swoje walory estetyczne mimo deszczu, promieni słonecznych i innych niekorzystnych czynników atmosferycznych, na które są narażone reklamy zawieszane w przestrzeni publicznej.

Dlaczego warto wybrać litery ze styroduru?

Poszukujesz niedrogiego, a zarazem efektywnego sposobu na wyeksponowanie logo swojego sklepu, salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego, restauracji bądź innego punktu usługowego? Litery 3D ze styroduru stanowią znakomite rozwiązanie. Pozwalają tworzyć dekoracyjne szyldy, które wyróżniają markę na tle otoczenia i bezpośredniej konkurencji.

Atutem tego materiału jest jego unikalna struktura i właściwości fizyczne, które pozwalają na sprawne wycinanie dowolnych kształtów. Dzięki temu litery styropianowe pełnią nie tylko funkcję typowo informacyjną, ale i mogą stać się efektowną dekoracją. Bardzo często są wykorzystywane podczas realizacji niestandardowych projektów. Można je malować na dowolny kolor i oklejać. To daje bardzo duże możliwości ich wykorzystania w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej. Wiele agencji układa z nich nietuzinkowe napisy na elewacjach budynków handlowych, usługowych czy biurowych.

Jakie zastosowanie znajdują litery ze styropianu?

Najczęściej stanowią materiał potrzebny do wyeksponowania nazwy firmy lub logo i zamieszczenia napisu bezpośrednio przed wejściem. Lekkie i wytrzymałe litery ze styropianu są odporne na wilgoć oraz działanie mikroorganizmów (grzyby, pleśń).

Popularny styrodur nie przewodzi prądu elektrycznego. Dzięki temu bez obaw o bezpieczeństwo można go podświetlać. Połączenie kolorowych liter 3D z oświetleniem LED pozwala tworzyć bardzo oryginalne konstrukcje, które już z daleka przykuwają uwagę. Często wykorzystuje się je w hotelowych recepcjach, holach firmowych czy centrach handlowych. Można użyć ich również do oznaczenia sal konferencyjnych czy wykładowych.

Pojawiają się przed wejściami do kasyn, dyskotek i klubów, pubów, restauracji, kawiarni. Wystarczy odrobina kreatywności, aby przygotować z nich chwytliwe hasło reklamowe czy niestandardową tablicę i wyeksponować takie dzieło na elewacji budynku. Często znajdują zastosowanie również podczas budowania stoisk targowych. Litery ze styroduru mogą mieć dowolne wymiary. Konstrukcje o większych gabarytach świetnie sprawdzają się w formie przestrzennego, stojącego napisu – zamocowanego bezpośrednio do podłoża. Taka reklama wizualna to sprawdzony sposób na przyciągnięcie uwagi.

Trójwymiarowe litery ze styroduru – sprawdź naszą ofertę

P11 GROUP to firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania reklamowe. Wykonujemy trójwymiarowe litery ze stryroduru z dbałością o najmniejsze detale. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i rozbudowany park maszynowy pozwalający na realizację nawet niestandardowych projektów. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, architektami, projektantami i klientami indywidualnymi. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami, architektami oraz indywidualnymi klientami.
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na rynku.