Praca

MONTER

Nr oferty: H/09/2016

Liczba wolnych stanowisk pracy: 2

Oferta aktualna

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia min. zawodowego;
  • Doświadczenia na stanowisku monterskim, budowlanym;
  • Doświadczenia w montażu elewacji zewnętrznych;
  • Precyzji i estetyki wykończenia detali;
  • Dobrej organizacji pracy na stanowisku;
  • Ogólnej wiedzy technicznej i umiejętności czytania rysunków technicznych.

Mile widziane:

  • Aktualne uprawnienia monterskie, elektryczne, spawalnicze;
  • Język angielski w stopniu minimum podstawowym;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji w Agencji Reklamowej.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów do montażu;
  • Sklejanie i osadzenie elementów elewacji, skręcanie reklamy wg projektu;
  • Przygotowanie materiałów, gotowych części reklamy oraz sprzętu monterskiego do transportu;
  • Praca na wysokości - montaż elewacji wg projektu – praca w delegacji;
  • Instalacja gotowej reklamy w miejscu wyznaczonym przez klienta – praca w delegacji.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz na stały okres;
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnym zakładzie zapewniającym wszystkie niezbędne narzędzia i odzież do pracy;
  • Konieczne i rozwijające szkolenia techniczne, tematyczne, stanowiskowe;
  • Kontakt z nowymi technologiami;
  • Wysokość wynagrodzenia zależną od posiadanych umiejętności – premie i dodatki,
  • Pracę w nowopowstałej hali w Jarocinie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”

Kontakt:
Jacek Kowalski
607 260 080
jacek.kowalski@p11.pl

ul. Ks. J. Popiełuszki 7
Tel. 607 260 080 63-200 Jarocin